TEMİZLİK İNŞAAT ENDÜSTRİYEL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Yatay Kanal Temizliği İşinizi
  Kaliteli İşçilik ve Uzman Ellerde Sunuyoruz
  Hijyen Sağlanır
  Kötü Koku Önlenir
 • Karbon Filtreleriniz
  Yerinizde Değiştirilmektedir
  GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRELER Kötü kokuların filtrelenmesinde kullanılmaktadır.
 • Elektro Statik Filtre Bakımını
  Güvenle Yapıyoruz
  Yemek kokularını, dumanı, yağı, tozu ve isi etkili bir biçimde yok ederek %99’a varan arıtma sağlar.
 • Davlumbaz Temizliğinizi
  Güvenle Yapıyoruz
  Davlumbaz Temizliği
  Hijyen ve Yangın Açısından

Hizmetlerimiz

Firmamız Tarafından Verilen Hizmetleri İnceleyebilirsiniz.

2010 Yılında Dış çephe temizliği ile bu sektöre adım atıp baca ve havalandırma sistemleri temizliği'nin profesyonel şekillerde yapılmadığını gözlemleyerek firmamızı bu yönde geliştirme kararı aldık.

Kullandığımız  ekipman Almanya'nın önde gelen teknoloji firması Wohler tarafından üretilip sektörde öncü olmamıza yardımcı olduğu aşikardır.

Birçok Temizlik firması bu işi rand görerek temizlik yerine günü kurtarma peşine düşmüşken bizler bu işin nasıl yapılması gerektiğini müşterilerimize anlatarak bilinçli mutfak sahipleri yaratarak ne istediğini bilen,nasıl yapılması gerektiğini bilen,işi paha biçiminde değil kanunların gerektirdiği şekilde yapılmasını isteyen müşteriler haline getirdik.

Baca temizliği yanı sıra Aktif karbon değişimi ve Elektro statik filtre temizliği ve bakımı yapan firmamız bu yöndende sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

7/24 çalışma  prensibi ile hizmet veren firmamız hizmet verdiğimiz illerde 24 saat içerisinde hizmet vererek acil baca hizmeti ile sektörde bir eksikliği telafi ederek diğer firmalara örnek olmuştur.

Kurulduğumuz tarih itibarı ile yükselen portföyümüze sektörün en ileri gelen otel ve şirketleri'ni ekleyerek gücümüze güç kattık.

Türkiye'nin en üst düzey şirketleri Mutfak sistemleri temizliğinde kurulduğumuz tarih itibarı ile bizlere emanet etmeleri tesadüf olamaz.

Antalya,İzmir,Ankara,Muğla Başta olmaz üzere Türkiye'mizin birçok ilinde faliyette bulunan firmamız  çekirdekten kendimizin yetiştirdiği, deneyim sahibi yaptığı personeliyle, Türkiye'de istihdam yaratmakla kalmayıp sektörde birçok yeniklere öncü olmaya, takip edilmeye devam etmektedir.Bizi izlemeye devam edin...

Müşteri Görüşleri


Görüş Yaz

Menüler