HAKKIMIZDA

2010 Yilinda Dis çephe temizligi ile bu sektöre adim atip baca ve havalandirma sistemleri temizligi'nin profesyonel sekillerde yapilmadigini gözlemleyerek firmamizi bu yönde gelistirme karari aldik.

Kullandigimiz  ekipman Almanya'nin önde gelen teknoloji firmasi Wohler tarafindan üretilip sektörde öncü olmamiza yardimci oldugu asikardir.

Birçok Temizlik firmasi bu isi rand görerek temizlik yerine günü kurtarma pesine düsmüsken bizler bu isin nasil yapilmasi gerektigini müsterilerimize anlatarak bilinçli mutfak sahipleri yaratarak ne istedigini bilen,nasil yapilmasi gerektigini bilen,isi paha biçiminde degil kanunlarin gerektirdigi sekilde yapilmasini isteyen müsteriler haline getirdik.

Baca temizligi yani sira Aktif karbon degisimi ve Elektro statik filtre temizligi ve bakimi yapan firmamiz bu yöndende sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

7/24 çalisma  prensibi ile hizmet veren firmamiz hizmet verdigimiz illerde 24 saat içerisinde hizmet vererek acil baca hizmeti ile sektörde bir eksikligi telafi ederek diger firmalara örnek olmustur.

Kuruldugumuz tarih itibari ile yükselen portföyümüze sektörün en ileri gelen otel ve sirketleri'ni ekleyerek gücümüze güç kattik.

Türkiye'nin en üst düzey sirketleri Mutfak sistemleri temizliginde kuruldugumuz tarih itibari ile bizlere emanet etmeleri tesadüf olamaz.

Antalya,Izmir,Ankara,Mugla Basta olmaz üzere Türkiye'mizin birçok ilinde faliyette bulunan firmamiz  çekirdekten kendimizin yetistirdigi, deneyim sahibi yaptigi personeliyle, Türkiye'de istihdam yaratmakla kalmayip sektörde birçok yeniklere öncü olmaya, takip edilmeye devam etmektedir.Bizi izlemeye devam edin...

''Iyiler daima kazanir'' sözünü kendimize motivasyon araci belirleyerek isimizi hep iyi yapacagimiza söz verdik.

Yapiyoruz...

 

Saygilarimizla